Tirbuşon

Tirbuşon kökeni Fransızcaya dayanan bir bar malzemesidir. Tirbuşon şişe ağızlarında bulunan mantarların rahat bir şekilde açılmasını sağlamaktadır. Genellikle metal malzemeden üretilen tirbuşon ucundaki metal burgu sayesinde şişelerin rahat bir şekilde açılmasında kullanılır. Farklı modelleri bulunan tirbuşonları sizin için inceledik.

Ayaklı Tirbuşon

ayakli-tirbuson-chefsepeti

Özellikle yoğun içki satışı yapılan mekanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Şişe açımını oldukça kolaylaştıran ayaklı tirbuşon uygun fiyatı ile çoğu işletmenin vazgeçilmezidir. Şişelerinizi bir tezgah üzerinde rahatlıkla açabilirsiniz.

Büyük Tirbuşon

buyuk-tirbuson-chefsepeti

Oldukça kullanışlı bir modeldir. Özellikle yoğun restoranlarda kullanılmaktadır.Eğer sizde şişeleri kolayca açmak ve hızlı servis edilmesini sağlamak isterseniz büyük tirbuşon modelini tercih edebilirsiniz.

Garson Tipi Metal Tirbuşon

garson-tipi-celik-tirbuson-chefsepeti

Garson tipi pratik bir tirbuşonudur. Her servis elemanının yanında bulundurması gereken bir ekipmanıdır. Oldukça pratik kullanıma sahiptir.Metal olması ekstra sağlamlık sağlamaktadır.

Garson Tipi Plastik Tirbuşon

garson-tipi-tirbuson-chefsepeti

Plastik tirbuşon sık kullanılmayan yada tek kullanım için gayet uygun bir üründür. Evinizde yada tatil mekanlarında elinizin altında olmasında fayda olan bir tirbuşon modelidir.

Lüks Tirbuşon

luks-tirbuson-chefsepeti

Tüm restoranlarda görmekte olduğumuz gerek sağlamlık gerekse fiyat açısından çoğu işletmenin tercihi olan bir tirbuşon modelidir.

Metal Tirbuşon

luks-tirbuson-metal-chefsepeti

Metal tirbuşon aynı lüks tirbuşon gibi paslanmaz malzemeden imal edilmiştir. Aradaki tek fark renk farkıdır. Oldukça sağlam malzemeden imal edilen metal tirbuşon meraklı bakışlar altında servis elemanının şişe kapağını kolayca açmasına yardımcı olacaktır.

 

İlginizi Çekebilir

gercek-ev-yapimi-cilekli-dondurma-tarifi-chefsepeti

Bar Blender ile Çilekli Yaban Mersinli Dondurma Tarifi

Hepimiz yaz sıcaklarında ferahlamak için pek çok yöntem kullanıyoruz.Fakat bazı yöntemler var ki çok ama …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir