Ana Sayfa / Pizza / Pizza Kesici

Pizza Kesici

Pek çok çeşidi bulunan pizza kesicilere sizler için göz attık.Genellikle çok önemli gibi gözükmese de pizza servisi için pizza kesici önemli bir ekipmandır. Özellikle düzgün kesilmemiş pizzalar müşteriler tarafından pek hoş karşılanmamaktadır.Pizza kesicileri ev tipi ve sanayi tipi olarak 2 bölümde incelemek mümkündür.Biz restoranlar için sanayi tipi pizza kesicileri inceleyeceğiz.Umarım size değerli kullanıcılara faydalı bilgiler aktarabiliriz.

Lilly Codripo Pizza Kesici

2015527164322_pizza_kesici

Lilly Codripo İtalyanın önde gelen pizza malzeme üreticilerinden birisidir.Çok kaliteli ürünleri bulunmaktadır.Özellikle pizza kesicileri gayet başarılıdır.Lilly pizza kesicilerin et kalınlığı gayet güzeldir ve uzun süre kullanıma uygundur.Fiyatı yerli ürünlere göre biraz yüksek olsada genellikle nadir alınan bir ürün olduğundan rahatlıkla alınabilir.

Gi-Metal Pizza Kesici

20151216131431_gimetalpizzakesici10cmpizzabicagi

Gi-Metal Avrupa’da pizza imalatı yapan ve tüm dünyaya satış ağı olan çok kaliteli bir pizza ekipman firmasıdır.Özellikle pizza kesicileri çok kullanışlı ve dengeli kesim sağlamaktadır.Kesici kalınlığı 1mm civarındadır.Uzun kullanımlar sonrasında bıçak körelse bile et kalınlığı güzel olduğundan daha sonradan bilenme imkanı bulunmaktadır.Gi-Metal Pizza kesici favori ürünlerimizdendir.

Zicco Pizza Kesici

A 05-42

Zicco pizza kesilciler genellikle yoğun kullanıma hitap etmeyen kesicilerdendir.Ayda yılda bir kere pizza yapıp keserim mantığı ile alınabilecek bir üründür.Özellikle döner bıçağı fazla oynadığından pek düzgün kesim olanağı sağlamamaktadır.Evler için uygun bir ürün fakat işletmeler için pek tavsiye etmiyoruz.

Pizza Master Pizza Kesici

AEUHLAKEQV22201610529_pizza-kesici-ahsap-sapli

Pizza master pizza kesiciler bizim favori ürünümüzdür.Ahşap tutacağı kolay kavrama saplamaktadır.Bıçak et kalınlığı çok iyidir.Özellikle döner bıçağın yalpa yapmaması için kullanılan sistem çok iyidir.Pizzalarınızı uzun zaman bıçağınız yalpa yapmadan kesebilirsiniz.Bıçağın keskinliğinin azalması durumunda rahatlıkla bileme işlemi yapabilirsiniz.

Pirge Pizza Kesici

2015731144038_zicco_pizza_kesici

Pirge kesiciler genellikle sektörde herkesin tanıdığı ve kullandığı bir üründür.Genellikle cafe gibi pizza yoğunluğunun pek olmadığı işletmelerde tercih edilmektedir.Fiyatı ve ferformansı göz önüne alındığında gerçekten de başarılı bir üründür.Kesici bıçağı çok kalın olmasa da rahatlıkla kullanabilir.

İlginizi Çekebilir

pizza-sos-kepcesi

Pizza Sos Kepçesi

Pizza sos kepçeleri özellikle pizzaların üzerine konulan sosların tüm pizzalara eşit miktarda konulmasına yardımcı olmaktadır.Özellikle …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir