Ana Sayfa / Bar Malzemeleri / Buz Kovası

Buz Kovası

Buz kovaları buzların servisi için kullanılan bar ekipmanıdır. Genellikle restoran ve barlarda içeceklerin yanında verilen buzların servis edilmesi için kullanılmaktadır. Çoğu buz kovası buz servisi yanında buzların hızlı bir şekilde erimemesi için özel yalıtıma sahiptir. Genellikle işletmeler buzların erken erimemesi için çift cidarlı buz kovaları kullanmaktadırlar.

Çift cidarlı buz kovaları özel iki katmanlı yalıtımları sayesinde buzların hızlı erimemesini sağlamaktadır. Bu kovaları ısı yalıtımı için çok yaygın olarak kullanılan ısı camlarına benzetebilirsiniz. İçerideki soğuk hava ile dışarıdaki sıcak havanın iletişiminin azaltılması ile buzların daha yavaş erimesi sağlanır.

Buz kovaları genellikle paslanmaz malzemeden imal edilmektedir. Farklı modelleri ve ebatları bulunan buz kovalarını sizler için inceledik.

Büyük Cift Cidarlı Buz Kovası

Popüler bir buz kovasıdır.Paslanmaz kalitesi ve izole kalınlığı buzların erimesini büyük ölçüde engellemektedir. Genellikle en çok satılan ürünlerimiz arasındadır. Çift cidarlı olması en büyük avantajıdır. Ürün ölçüleri : Q 17 cm x 20,5 cm ‘ dir.

cift-cidarli-buz-kovasi-buyuk-chefsepeti

Küçük Çift Cidarlı Buz Kovası

Küçük model buz kovası gayet başarılı bir üründür. Yalıtımı sayesinde buzların uzun süre saklanmasına olanak sağlar. Ürün ölçüleri : Q 15,5 cm x 16,5 cm

cift-cidarli-buz-kovasi-kucuk

Akrilik Buz Kovası

Akrilik buz kovaları hem şık görünümleri hemde düşük maliyetleri ile kullanıcılara değişik bir alternatif olmaktadır. Özellikle organizasyon şirketleri bu ürünleri son zamanlarda bir hayli fazla kullanmaktadır.

akrilik-buz-kovasi-chefsepeti

Armoni Buz Kovası

Armoni buz kovası özellikle içecek sunumlarında kullanılan bir modeldir. Çift cidarlı olmadığından dolayı içerisindeki buzları çok iyi koruyamasa da güzel bir sunum için tercih edilebilir.

armoni-buz-kovasi-chefsepeti

Ay Saplı Termoslu Buz Kovası

Genellikle restoranların kullandığı bir modeldir. Müşterilerin rahatlıkla kullanabilecekleri ve izoleli bir üründür. Ayrıca alt kısmında tabağının olması da terleyen buz kovasının sularının tabakta toplanmasını sağlamaktadır.

ay-sapli-buz-kovasi

İthal Buz Kovası

Son derece pratik kullanıma sahip olan ithal buz kovası güzel görünümü ve uygun fiyatı ile pek çok işletmenin tercihi olmuştur. Pek çok sunum için kullanılabilir.

buz-kovasi-chefsepeti

Narin Çift Cidarlı Buz Kovası

Bu yazın en çok satılan ürünlerinden birisi olan Narin buz kovası hem görünümü hemde izolesi sayesinde raflarda yerini almıştır. Fiyatına göre çok kaliteli bir üründür.

narin-cift-cidarli-buz-kovasi-chefsepeti

Çelik Buz Kovası

Çelik buz kovası paslanmaz malzemeden imal edilmiştir. Tutacağı sayesinde buzların kolay bir şekilde taşınmasını sağlar.

celik-buz-kovasi-tutacakli-chefsepeti

Çift Cidarlı Kapaklı Buzluk

cift-cidarli-celik-buzluk-buyuk-chefsepeti

Çift Katlı Buz Kovası

narin-cift-katli-izoleli-buz-kovasi-chefsepeti

Çift Katlı Buz Kovası Tutacaklı

narin-cift-katli-buz-kovasi-chefsepeti

Halka Saplı Buz Kovası

halka-sapli-buz-kovasi-tabakli

İzoleli Buz Kovası

narin-buz-kovasi-izoleli

Mini Buz Kovası

mini-buz-kovasi-chefsepeti

Polikarbonat Buz Kovası

polikarbonat-buz-kovasi-chefsepeti

Roma Buz Kovası

roma-buz-kovasi-chefsepeti

 

 

İlginizi Çekebilir

gercek-ev-yapimi-cilekli-dondurma-tarifi-chefsepeti

Bar Blender ile Çilekli Yaban Mersinli Dondurma Tarifi

Hepimiz yaz sıcaklarında ferahlamak için pek çok yöntem kullanıyoruz.Fakat bazı yöntemler var ki çok ama …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir