Ana Sayfa / Bar Malzemeleri / Blender İle Yapılan Yaz İçecekleri

Blender İle Yapılan Yaz İçecekleri

Yaz aylarında blender ile yapılacak soğuk yaz içecekleri, hem sağlıklı hem de hafif olması nedeniyle pek çok kişinin ilk tercihidir. Bar blender ile yapılan yaz içecekleri için tarifleri kullanarak sizler de farklı içecekler hazırlayabilirsiniz. Hazırlayacağınız içecekler, diyette olan kişiler için de uygun olduğundan dolayı kişilerin bu konuda farklı lezzetleri deneyerek yaz aylarını daha serin geçirebilmesi mümkün olacaktır.

Muzlu Yulaf

muzlu-yulaf2 yemek kaşığı yulaf, yarım süt bardağı süt, 1 adet olgun muz ile hazırlanan muzlu yulaf içeceği, sağlıklı olduğu kadar besleyicidir. Diyet yapan kişilerin tok kalabilmesi adına bu içecek blender ile yapılan yaz içecekleri kapsamında listenin üst sıralarında yer alır. Bu karışımları üstelik kişiler istedikleri şekilde düzenleyebilir. Bar kaşığı yardımı ile daha fazla yulaf ya da biraz daha az yulafı karışımınıza ekleyebilirsiniz.

Kahveli Yulaf

kahveli-yulafYaz içecekleri arasında sevilen diğer bir lezzet ise kahveli yulaftır. 2 bar kaşığı yulaf ezmesi, yarım muz, 3 bar kaşığı kahve ve yarım su bardağı süt ile hazırlayacağınız kahveli içecek, kahve aroması ile oldukça lezzetlidir. Yaz aylarında kahve içmek isteyen kişiler için soğuk alternatif oldukça uygundur.

Mangolu Yoğurt

mangolu-yogurt1 su bardağı mango, 2 bar kaşığı yağsız yoğurt ve tarçın ile hazırlayabileceğiniz mangolu yoğurt, mango ve yoğurtun sağladığı etkiler ile çok besleyicidir. Kişilerin özellikle besleyici tarif araması halinde mutlaka mangolu yoğurt kullanılmalıdır.

İlginizi Çekebilir

blender ile tatlı

Bar Blender İle Yapabileceğiniz Tatlılar

Bar blender kişilerin çok farklı lezzetler oluşturmasında etkili olduğu gibi tatlı oluşturmada da kişilerin yardımına …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir