Ana Sayfa / Bar Malzemeleri / Bar Tepsileri

Bar Tepsileri

Bar tepsileri içecek servisi için oldukça yoğun kullanılan malzemelerdendir.Servis tepsileri ne kadar kullanışlı ve kaliteli olur ise servis o kadar rahat olur.

Bar tepsisi seçilirken öncelikle ebatları kontrol edilmelidir. Genellikle barlarda bardak ile servis yapıldığından tepsinin yuvarlak formda olması büyük kolaylık sağlayacaktır. Bar tepsisinde dikkat edilecek diğer bir husus sıvı ürünlerin dökülmemesi için zeminin kaymaz olmasıdır. Eğer tepsi zemini kaymaz ise servis çok daha kolay yapılacaktır.

Pek çok marka bar tepsi imalatı yapmaktadır. Bunlardan bazılarını sizin için bu başlıkta toplayacağız.

Cambro Bar Tepsileri

cambro-bar-tepsi-chefsepeti

Cambro bar tepsileri oldukça kaliteli malzemeden imal edilmiştir. Kaymaz yüzeyi sayesinde içeceklerin rahat bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Ayrıca su tutmayan yüzeyi sayesinde tepsiyi yıkadıktan sonra kurumasını beklemenize gerek yoktur.

Zicco Bar Tepsileri

zicco-bar-tepsileri-chefsepeti

Zicco bar tepsisi fiyat performans olarak değerlendirildiğinde gayet güzel dönüşler alan bir tepsidir. Kaymaz bir yüzeye sahiptir.Bulaşık makinesinde yıkabilir ve kolayca kurur.

Aryıldız Bar Tepsileri

paslanmaz-bar-tepsi-aryildiz-chefsepeti

Aryıldız bar tepsisi paslanmaz ürünlerden vazgeçemeyenler için üretilmektedir. Oldukça sağlam ve şık bir görünüme sahiptir. Yıkanması ve kuruması oldukça rahattır.Bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkanabilir.  Tepsinin tek dezavantajı zemininin kaygan olmasıdır.

Bambum Bar Tepsileri

bambum-bar-tepsi-chefsepeti

Son zamanlarda oldukça popüler olan bambu ürünler tüm hızıyla yayılmaya devam ediyor. Evler için üretilen bambu malzemeler sağlamlık konusunda kendilerini ispatlayınca endüstriyel sektörde de kendilerini göstermeye başlamıştır. Suyu en az emen tahta özelliği ve sıcak sunumu ile bambu servis tepsileri favori ürünlerimiz arasındadır.

İlginizi Çekebilir

gercek-ev-yapimi-cilekli-dondurma-tarifi-chefsepeti

Bar Blender ile Çilekli Yaban Mersinli Dondurma Tarifi

Hepimiz yaz sıcaklarında ferahlamak için pek çok yöntem kullanıyoruz.Fakat bazı yöntemler var ki çok ama …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir