Ana Sayfa / Bar Malzemeleri / Bar Konteyner

Bar Konteyner

Bar konteyner barda içkilere konulan malzemeleri koymak için kullanılan polikarbon kapaklı haznelerdir.Genellikle barlarda limon, nane, zeytin, portakal, kivi gibi malzemeleri saklamak için kullanılmaktadır.

Pek çok boyu ve modeli bulunan bar konteyner genellikle sağlık onaylı plastik malzemeden yapılmaktadır.En büyük özelliği içerisine konulan ürünlerin hijyenik bir şekilde kalmasını sağlamaktır. Bar konteyner ayrıca polikarbon kapağı sayesinde ürünlerin miktarlarının da rahatlıkla görülmesini kolaylaştırmaktadır.

polycarbonat_kapakli_bar_konteyner

Bar konteyner ayrıca mutfaklarda baharat kullanımı için de yaygın olarak kullanılmaktadır.Özellikle ocak yanında kekik, nane, kırmızı biber , pul biber gibi yemeğe katılan malzemelerinde saklanmasında yoğun olarak tercih edilir.Tabi ocağa çok yakın kullanılması plastik malzemenin erimesine yol açabilir. Yakın kullanım söz konusu ise paslanmaz ürünler kullanılması daha sağlıklı olacaktır.

Bar konteynerler içlerindeki hazne sayısına göre sınıflandırılabilirler.Genellikle 5 yada 6 bölmeli konteynerler daha sık kullanılmaktadır.

Bar Konteyner ( 6 Gözlü )

polycarbonat_kapakli_bar_konteyner

Bar Konteyner ( 5 Gözlü )

bar-konteyner-chefsepeti

Her modelin beyaz ve siyah renkli modelleri mevcuttur.

 

İlginizi Çekebilir

gercek-ev-yapimi-cilekli-dondurma-tarifi-chefsepeti

Bar Blender ile Çilekli Yaban Mersinli Dondurma Tarifi

Hepimiz yaz sıcaklarında ferahlamak için pek çok yöntem kullanıyoruz.Fakat bazı yöntemler var ki çok ama …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir