Ana Sayfa / GÜNCEL / Bar Blender İle Yapılan Milkshake Çeşitleri Ve Tarifleri

Bar Blender İle Yapılan Milkshake Çeşitleri Ve Tarifleri

Milkshake seven kişiler için durumu daha da kolay hale getiren bar blender ile çok farklı milkshake çeşitleri hazırlanabilir. Kişilerin zevkleri ve beğenilerine göre çeşitlendirilebilecek olan içecekler, özellikle yaz aylarında kişilerin farklı tatlar ile serinlemesini sağlar.

Bar blender ile yapılan milkshake çeşitleri ve tarifleri konusunda kişiler için ilk olarak ön plana çıkan tarif son dönemlerin sevilen yiyeceklerinden birisi olan oreolu milkshaketir. Bunun için ilk olarak 2 su bardağı süt, 4 top vanilyalı dondurma, 1/2 çay kaşığı vanilya özütü, 8 adet oreo bisküvi hazırlanmalı ve ardından bar blenderda geçirilmelidir.

Oreolu-Milkshake

Bar blender ile yapılan ve çok sevilen diğer bir tarif ise çilekli yoğurtlu milkshaketir. Bu tarifte ise gerekli malzemeler 6 top vanilyalı dondurma, 4 adet marshmallow, 1/2 su bardağı süt, 1/2 su bardağı çilekli yoğurt, 1 çay kaşığı vanilyadır. Bu tarifleri de yine hazırlandıktan sonar bar blender yardımı ile karıştırarak milkshakeinizi hazırlayabilirsiniz.

Bar Blenderde Kahveli Milkshake Yapımı

Bar blenderda yapılabilecek diğer bir lezzet ise kahveli milkshaketir. Özellikle kahve seven ve yaz aylarında kahve içmekten vazgeçemeyen kişiler için 400 ml. soğuk süt, 4 adet buz kübü, 2 top kaymaklı dondurma, 2 top çikolatalı dondurma, 1 yemek kaşığı kahve, 1 kaşık pudra şekeri yeterli olacaktır.

kahveli-milkshake-tarifi

Bar Blender ile yapılan milkshake çeşitleri ve tarifleri için kişilerin en önemli fırsatı, farklı karışımları yapabileceğidir. Bu bakımdan belirtilen tariflerin dışında kişiler kendi zevklerine göre denemeler yapabilir.

İlginizi Çekebilir

kis-baharatlari

Kış baharatları

Kış baharatları yaz aylarına göre daha farklı seçeneklerden oluşmasa da yapısı itibar ile farlılık göstermektedir. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir