Ana Sayfa / Bar Malzemeleri / Bar Blender İle Yapabileceğiniz Tatlılar

Bar Blender İle Yapabileceğiniz Tatlılar

Bar blender kişilerin çok farklı lezzetler oluşturmasında etkili olduğu gibi tatlı oluşturmada da kişilerin yardımına koşuyor. Bar blender ile yapabileceğiniz tatlılar noktasında çok farklı tarif olduğundan dolayı tatlıda beğenilerine göre seçim yapabilir ve tarifleri deneyebilirsiniz.

Bar Blender İle Muzlu Puding Yapımı

muzlu pudingTatlı konusunda biraz daha hafif bir seçim isteyen kişiler için muzlu puding oldukça uygundur. 2 kase çiğ kaju, 2 adet muz, 4 adet hurma, 3/4 kase süt, böğürtlen gibi malzemeleri ile hazırlayabileceğiniz bu tarifte, böğürtlen hariç tüm malzemeleri bar blender içerisinde karıştırarak tatlınızı hazırlayabilirsiniz. Son olarak ise tatlınızı böğürtlen ile süslemeniz yeterli olacaktır.

Bar Blender İle Şeftalili Dondurma Yapımı

seftalili-dondurmaŞeftalili dondurma ise çok fazla popüler olmayan farklı bir dondurma lezzeti sunacaktır. Bu tarifte 3 kase donmuş şeftali, 1.5 su bardağı süt ve 2 yemek kaşığı bal kullanmanız yeterli olacaktır. Bu malzemeleri bar blender ile kolayca hazırlayabilirsiniz.

Bar Blender İle Elmalı Cheesecake Yapımı

Elmalı-CheesecakeCheesecake sevenlerin vazgeçemediği lezzetlerden olan elmalı cheesecake için

15 adet hurma, 1 kase fındık, 1 kase ceviz, 2 yemek kaşığı yağ, 3 kase kaju, 1 yemek kaşığı vanilya, 1/2 kase yağ, 1/2 kase bal, 1 adet büyük limonun suyu, 2 yemek kaşığı tarçın, 1 yemek kaşığı karanfil, 2 adet elma, 3/4 kase ceviz ve badem karışımı, 3/4 kase yulaf ezmesi, 1 tatlı kaşığı vanilya kullanılmalıdır. İlk olarak Hurma, fındık, ceviz ve yağı karışımını, ardından kaju, vanilya, yağ, bal, limon suyu, tarçın, karanfil ve elmayı son olarak ise Ceviz ve badem karışımını, yulaf ezmesi, 2 yemek kaşığı yağ ve vanilyayı bar blenderda karıştırın. Bu karışımların her birini ayrı ayrı dolapta dondurun ve her bir karışımı diğerinin üzerine dökün. Böylece kat kat bir lezzet hazır olacaktır.

İlginizi Çekebilir

bar-blender

Blender İle Yapılan Yaz İçecekleri

Yaz aylarında blender ile yapılacak soğuk yaz içecekleri, hem sağlıklı hem de hafif olması nedeniyle …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir