Ana Sayfa / Açık Büfe / Açık Büfe Yükseltici

Açık Büfe Yükseltici

Açık büfe yükselticiler otellerde, restoranlarda ve kafelerde sıklıkla kullanılan şık sunumlar hazırlanmasına yardımcı olan ve aynı zamanda açık büfe hattındaki düzenin sağlanmasında büyük rol oynamaktadır. Açık büfe yükselticileri mekanın tarzına göre paslanmaz metal,  ahşap , akrilik, cam yada ayna gibi malzemeden yapılabilmektedir. Yükselticinin daha fazla dikkat çekebilmesi için ışıklı olan modelleri de son zamanlarda bir hayli kullanılmaktadır.

Açık büfe yükselticinin güzel bir görünüme sahip olması kadar kolay kullanılması ve temizliğinin koay yapılası da önemlidir. Ayrıca büfede az yer kaplaması ve fazla ürün sergileyebilmesi de ekstra bir avantaj olacaktır.

Dilerseniz otel, restoran ve kafelerde kullanılan yükselticilere birlikte göz atalım.

Akrilik Açık Büfe Yükseltici

akrilik-acik-bufe-yukseltici-chefsepeti

Akrilik malzemeden imal edilmiştir. Kolay kırılmaması ve fiyatlarının uygun olması nedeniyle pek çok firma akrilik ürünler kullanmaktadır. Sizde akrilik açık büfe yükselticiler ile güzel sunumlar oluşturabilirsiniz.

Kaymaz Yükseltici

acik-bufe-kaymaz-yukseltici

Kaymaz yükseltici genellikle tabak sunumlarında kullanılmaktadır. Önlü arkalı sunumlarda oldukça kullanılmaktadır. Meyve sunumları için çok uygundur.

Açık Büfe Makas Yükseltici

acik-bufe-makas-yukseltici-chefsepeti

Makas yükselticiler de tabak sunumlarında kullanılmaktadır.

Açık Büfe Işıklı Yükseltici

acik-bufe-isikli-yukseltici-ayak-chefsepeti

Işıklı yükselticiler led ışıkları sayesinde sunumlara farklı bir hava katmaktadır. Özellikle dikkat çekilmesini istediğiniz ürünlerde ışıklı yükselticileri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Işıklı yükselticiler genellikle akşam yemeğinin açık büfe verildiği otellerde kullanılmakta ve mekanın ambiyansına göre seçilmelidir.

Polikarbonat Küp Ayna Açık Büfe Yükseltici

polikarbonat-acik-bufe-yukseltici-chefsepeti

Polikarbonat yükselticiler oldukça güzel sunumlar için kullanılan ve maliyetlerinin uygun olmasından dolayı çok kullanılan ürünlerdir.

Paslanmaz Ayaklı Yükseltici

paslanmaz-ayakli-acik-bufe-yukseltici

Paslanmaz ayaklı yükselticiler oldukça popüler ürünlerdir. Genellikle sağlamlıklarından dolayı tercih edilirler. Genellikle açık büfelerde kullanılan paslanmaz malzemelere uyum sağladığından  pek çok otel ve restoranda yaygın olarak tercih edilmektedir.

Açık Büfe Yükseltici Stand

acik-bufe-yukseltici-stand-chefsepeti

Açık büfe yükseltici stantları ayak stantlara göre daha büyük sunumlar için kullanılmaktadır. Genellikle çok katlı olarak kullanılmaktadır. Kullanım alanları oldukça fazladır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir